biograd

Letovisko sa nachádza uprostred jadranského pobrežia, 30 km južne od Zadaru pri Pašmanskom zálive. Pôvodne korunovačné mesto chorvátskych kráľov je dnes známe turistické stredisko s historickými pamiatkami, turistickými komplexmi a peknými piesčitými a kamienkovými plážami.
biograd plaz m

Ideálne miesto na prežitie dovolenky pri čistom mori s možnosťou kultúrneho, spoločenského i športového vyžitia. Z Biogradu je možnosť navštíviť blízke národné parky ako napr.: ostrovy Kornati, Vodopády rieky Krka, Paklenica, absolvovať prehliadku neďalekých známych miest ako Zadar či Šibenik. Po trase do letoviska je príležitosť navštíviť známy národný park Plitvické jazerá.

Kemping Soline sa rozprestiera v hustom borovicovom lese pozdĺž morského pobrežia, vo vzdialenosti cca 1 km od centra. Je to najväčší kemping v okolí, jeho súčasťou je recepcia, reštaurácia, café bar, stánky s ovocím a zeleninou, predajňa pečiva, zmenáreň obchod, vináreň a moderné sociálne zariadenia. V blízkosti kempingu sa nachádza množstvo športovísk, chodníky pre in – line korčuliarov a cyklistov, trampolíny, tenisové kurty, volejbalové ihrisko, veľký mestský bazén s morskou vodou a tobogán. Pláž je tu prírodná kamienková s upraveným vstupom do mora. V tesnej blízkosti kempingu sa nachádza zátoka s pieskovou plážou vhodná pre deti. Do mora odporúčame obuv.

Mobilné domy - Kemp SOLINE

biograd mobilny domNovopostavené mobildomy majú obytnú polochu 24m², kapacita 3 – 5 osôb. Jedna samostatná spálňa pre 2 osoby s manželskou posteľou, skriňa, skrinka a nočné stolíky. Druhá menšia spálňa pre 2 osoby s dvoma posteľami, skriňou, skrinkou a jedným nočným stolíkom. Obývacia miestnosť s kompletne vybavenou kuchynskou linkou na varenie a stolovanie. Súčasťou kuchynky je plynový sporák, stôl, dve stoličky a gauč, ktorý slúži aj ako piate lôžko. Chladnička s malým mraziakom a klimatizácia.

Sociálne zariadenie so sprchovým kútom, WC a umývadlom. Izby sú vybavené dekami, vankúšmi a posteľnou bielizňou. Súčasťou mobildomu je aj pohodlná krytá terasa s plochou 10 m² so záhradným nábytkom a sušiakom na bielizeň. Stravovanie vlastné alebo v blízkych reštauráciách. 

 

 

 

Ponuka je produktom partnerskej cestovnej kancelárie Ing. Jaroslav Jarý - CK Victoria. 

 

Ceny len na vyžiadanie osobne (Palárikova 93 , Čadca) , telefonicky 0910 240 470 ,
e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na FB - CK Jomatours . 

 


Fotogaléria Biograd SOLINE