baska 

Je vstupnou bránou Makarskej riviéry, ktorá patrí medzi najatraktívnejšie letoviská Chorvátska. Vyznačuje sa krásnymi plážami tvorenými bielymi oblázkovými kamienkami, azúrovo modrým morom a hustým borovicovým porastom, nad ktorým sa dvíhajú štíty pohoria Biokovo.

Od 17. storočia sa na pobreží začínajú usadzovať rybári a pastieri, ktorí dávajú základ dnešným dalmatínskym letoviskám. Teraz je Baška Voda významným strediskom Makarskej riviéry s kompletnou turistickou infraštruktúrou. Pre jej prírodné krásy a dobré klimatické podmienky ju každoročne navštevujú tisíce spokojných rekreantov.

Kemping Baško Polje – luxusné klimatizované mobilné domy

V turistickom komplexe Baško Polje sú k dispozícii ihriská na basketbal, malý futbal, volejbal, bowling, stolný tenis, obchody, reštaurácie, poštové, zmenárenské a informačné služby. Pre dobrý prístup do vody na plážach s drobnými kamienkami je pobyt vhodný aj pre rodiny s malými deťmi. Malebným chodníkom popri mori je možné absolvovať podvečerné prechádzky do Baška Vody vzdialenej cca 1,5 km alebo na druhú stranu do dedinky Promajna.

Mobilné domy typu Elba

Sú umiestnené v strednej časti kempingu v tieni borovíc cca 350 m od mora. Mobilný dom je kompletne napojený na vodu, kanalizáciu, elektrickú energiu.

mobilne domy elbaPopis mobilného domu:

  • obytná plocha 24 m², kapacita 4-6 osôb
  • samostatná spálňa pre 2 osoby s manželskou posteľou, skriňa, skrinka a stolíky
  • samostatná spálňa pre 2 osoby so skriňou a stolíkom, poschodová posteľ pre dieťa do 12 rokov
  • obývacia miestnosť s vybavenou kuchynkou, stolom a stoličkami, gaučom s možnosťou rozloženia pre 2 osoby, chladnička s mraziakom, klimatizácia.
  • kuchynka je vybavená dresom a skrinkami, plynovým sporákom, odparovačom, kompletne vybavená potrebami na varenie a stolovanie
  • sociálne zariadenie: WC, sprchovací kút a umývadlo
  • izby sú vybavené dekami, vankúšmi a posteľnou bielizňou
  • terasa s plastovým nábytkom a sušiakom na bielizeň

                     

Ponúkame Vám nový typ ubytovania, ktoré spája ubytovanie vyššieho štandardu priamo v prírode, na brehu mora počas celého dňa. Autokemp Baško Polje leží asi 1,5 km od mestečka Baška Voda v tieni rozrastených borovíc. Malebným chodníkom popri mori môžete absolvovať večerné prechádzky pešo alebo na bicykli do Bašky Vody alebo opačne do dedinky Promajna. Počas pobytu pri mori je fascinujúce sledovať veľkolepú scenériu pohoria Biokovo s najvyšším vrcholom 1762 m.n.m., ktoré sa nachádza práve v blízkosti tohto letoviska.

 

Ponuka je produktom partnerskej cestovnej kancelárie Adria Bus, s.r.o. 

 

Ceny len na vyžiadanie osobne (Palárikova 93 , Čadca) , telefonicky 0910 240 470 ,
e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na FB - CK Jomatours . 

 

 

 

 

Fakultatívne výlety sa objednávajú a hradia na mieste pobytu u delegáta CK.


Fotogaleria Baška Voda - Kemp Basko Polje